Virtuaalreaalsusmängud

SUPERHOT
SUPERHOT paneb sinu oskused proovile. Aeg liigub koos sinuga. Elegantselt brutaalne mäng, kus on kasutatud kergesti arusaadavaid detaile. Vastaseid tuleb igast nurgast ja kuulid lendavad läbi õhu. Oma stiiliga lisab SUPERHOT midagi uut FPS mängude sekka.
Job Simulator
Aasta on 2050. Maailmas, kus robotid on võtnud üle kõik inimeste tööd, saad teada, mis tunne oli tegelikult tööd teha. Mängijad saavad läbi elada igapäevast tööelu näiteks gurmeekokana, kontoritöötajana, poemüüjana või automehhaanikuna.
Pavlov VR
Pavlov VR on tiimipõhine sõjamäng, kus sina kontrollid oma igat tegevust - olgu selleks, kas relvaga laskmine, kükitamine või isegi granaadi viskamine. Võimalik on mängida erinevate reeglitega ja seda kõike ka teiste mängijatega.
Minecraft
Minecraft on mäng blokkide paigutamisest ja seiklustele minemisest. Mäng leiab aset lõputus maailmas avatud maastiku. Olgu maastikuks jäised mäed, soised lahed, külad, maailmaimed ja aarded - kõik on olemas. Kahtlemata ei tule seiklus ohutu ja lihtne.
The Climb
The Climb toob välja mägironimise põnevuse ja ärevuse imelises virtuaalreaalsuses. Mängijad saavad ronida uute kõrgusteni ja avastada lummavaid maastikke uut tüüpi mängukogemuses, mis on loodud eksklusiivselt virtuaalreaalsuseks.
Robo Recall
Robo Recall on märulit täis virtuaalreaalsuses aset võttev FPS mäng. Avasta enda ümbrust agendina, kelle ülesandeks on antud hullunud robotite hävitamine kasutades suurt valikut erinevaid relvi ja ka lähivõitlus oskusi.
Gorn
Gorn on naeruväärselt vägivaldne gladiaatorisimulaator. Hävita barbaarlaslikult oma vastased kasutades igasugu relvi. Valikus on erinevad mõõgad, nuiad, vibud, nunchuckid, viskenoad, suured sõjahaamrid või kasvõi Sinu enda verised käed. Ainsad asjad, mis sinu hävingut takistavad on su kujutlusvõime ja korralikkus.
I Expect You To Die
I Expect You To Die on virtuaalreaalsuses aset võttev mäng, kus sa oled eliitsalaagent. Ürita ellu jääda surmavates missioonides kasutades oma taibukust, loogilist mõtlemist ja ka telekineetilisi võimeid. Põgene oma olukorrast või sure seda proovides.
Rick and Morty: Virtual Rick-ality
Koge elu Morty kloonina ja ka traumaga mis sellega kaasneb. Astu läbi portaalide kummalistesse maailmadesse, aita Ricki tema veidrate eksperimentidega ja lahenda mõistatusi Ricki abiga või mitte.
Duck Season
Duck Season on minevikuvaade 1980te kuldsest mängude ja filmide ajastust koos vähese õudusega. Ela läbi osakest oma lapsepõlvest kui sind viiakse kummaliselt tutavasse mälestusse ja mängid läbi oma õudsa loo mis paljastab end üle iga öö ja päeva võttes üle su kujutlusvõimet.
Keep Talking And Nobody Explodes
Üks mängijatest on lõksus ruumis koos tiksuva pommiga mille ta peab kahjutuks tegema. Teised mängijad on nii öelda eksperdid kes peavad andma juhendeid pommi kahjutuks tegemise samas lahti murdes informatsiooni mis on antud manuaalis.

Kontakt

Aadress : Viljandi, Lossi 42
Avatud : E - P 11:00-23:00