Virtuaalreaalsus | Castle Escape

Virtuaalreaalsusmängud

SUPERHOT
SUPERHOT paneb sinu oskused proovile. Aeg liigub koos sinuga. Elegantselt brutaalne mäng, kus on kasutatud kergesti arusaadavaid detaile. Vastaseid tuleb igast nurgast ja kuulid lendavad läbi õhu. Oma stiiliga lisab SUPERHOT midagi uut FPS mängude sekka.
Job Simulator
Aasta on 2050. Maailmas, kus robotid on võtnud üle kõik inimeste tööd, saad teada, mis tunne oli tegelikult tööd teha. Mängijad saavad läbi elada igapäevast tööelu näiteks gurmeekokana, kontoritöötajana, poemüüjana või automehhaanikuna.
Pavlov VR
Pavlov VR on tiimipõhine sõjamäng, mis on inspiratsiooni saanud Counter Strike mängudest. Mängus on olemas kõik teadatuntud relvad ja levinud maailmad(de_dust2, inferno, mirage, nuke jne.). Sina kontrollid oma igat tegevust - olgu selleks, kas relvaga laskmine, kükitamine või isegi granaadi viskamine. Võimalik on mängida erinevate reeglitega ja seda kõike ka reaalsete inimeste vastu.
Minecraft
Minecraft on mäng blokkide paigutamisest ja seiklustele minemisest. Mäng leiab aset lõputus maailmas avatud maastikul. Olgu maastikuks jäised mäed, soised lahed, külad, maailmaimed ja aarded - kõik on olemas. Kahtlemata ei tule seiklus ohutu ja lihtne.
The Climb
The Climb toob välja mägironimise põnevuse ja ärevuse imelises virtuaalreaalsuses. Mängijad saavad ronida uute kõrgusteni ja avastada lummavaid maastikke uut tüüpi mängukogemuses, mis on loodud eksklusiivselt virtuaalreaalsuseks.
Robo Recall
Robo Recall on märulit täis virtuaalreaalsuses aset võttev FPS mäng. Avasta enda ümbrust agendina, kelle ülesandeks on antud hullunud robotite hävitamine kasutades suurt valikut erinevaid relvi ja ka lähivõitlus oskusi.
Gorn
Gorn on naeruväärselt vägivaldne gladiaatorisimulaator. Hävita barbaarlaslikult oma vastased kasutades igasugu relvi. Valikus on erinevad mõõgad, nuiad, vibud, nunchuckid, viskenoad, suured sõjahaamrid või kasvõi Sinu enda verised käed. Ainsad asjad, mis sinu hävingut takistavad on su kujutlusvõime ja korralikkus.
I Expect You To Die
I Expect You To Die on virtuaalreaalsuses aset võttev mäng, kus sa oled eliitsalaagent. Ürita ellu jääda surmavates missioonides kasutades oma taibukust, loogilist mõtlemist ja ka telekineetilisi võimeid. Põgene oma olukorrast või sure seda proovides.
Rick and Morty: Virtual Rick-ality
Koge elu Morty kloonina ja ka traumaga mis sellega kaasneb. Astu läbi portaalide kummalistesse maailmadesse, aita Ricki tema veidrate eksperimentidega ja lahenda mõistatusi Ricki abiga või mitte.
Duck Season
Duck Season on minevikuvaade 1980-ndate kuldsest mängude ja filmide ajastust koos vähese õudusega. Ela läbi osakest oma lapsepõlvest kui sind viiakse kummaliselt tuttavasse mälestusse, kus sa mängid läbi oma hirmsa loo, mis paljastab end üle iga öö ja päeva võttes üle su kujutlusvõimet.
Keep Talking And Nobody Explodes
Üks mängijatest on lõksus ruumis koos tiksuva pommiga, mille ta peab kahjutuks tegema. Teised mängijad on demineerimiseksperdid, kes peavad andma juhendeid pommi kahjutuks tegemiseks demineerimismanuaali järgi.
Creed: Rise to Glory
Creed paneb Sind maailmakuulsa Adonis Creed kinnastesse. Sul on võimalus pidada matše maha poksijatega Creedi ja Rocky filmidest.
Treeni Rocky Balboaga või võitle päris inimeste vastu.
Affected the Manor
Maailma kõige populaarsem õudusmäng virtuaalreaalsuses. Avastad vana mõisahoone, mida läbi tuhnides leiad igasugu jubedusi.
Beat Saber
Fantastiline võimalus õppida virtuaalreaalsuses tantsima. Sinu suunas tulevad noodikuubikud, mida pead õiges rütmis oma lasermõõkadega poolitama.
Vacation Simulator
Aeg on puhata! Sinu ülesanne on ainult puhata. Kui sulle on meeldinud Job Simulator siis kindlasti meeldib sulle ka see mäng.
Fruit Ninja VR
Mobiilseadmetel ülimalt populaarne Fruit Ninja on nüüd ka virtuaalreaalsuses. Tee puuviljadest smuutit.
Surgeon Simulator
Kirurgiks õppimine nõuab päriselus tohutult palju. Selles kogemuses aga saad minutitega õppida ja opereerida inimesi.
Eagle Flight
Lenda kotka kombel üle metsistunud Pariisi.
Dead and Buried
Western tüüpi tulistamismäng. Pea maha kahevõitluseid, röövi panka või röövi kullarongi - kõik selles maailmas on vanast läänest.
Stand Out - VR Battle Royale
Battle Royale tüüpi mäng, kus ühele asustatud saarele hüppavad langevarjudega peale sinu veel 99 inimest. Viimane, kes ellu jääb on võitja.
Epic Roller Coasters
Peadpööritavad Ameerika mäed
Arizona Sunshine
Apokalüpsis on käes! Elavad surnud on Ameerika palavas kõrbes liikvel ja üksi on selles keskkonnas raske hakkama saada. Otsid veel nakatumata inimesi ja kaitsed end iga hinna eest igasugu relvadega.
Onward
Taktikaline sõjamäng, kus Sinu ülesandeks on käia eliitmissioonidel üle maailma. Tee koostööd teiste mängijatega ja võida lahinguid.
Adrift
Palju auhindu võitnud virtuaalreaalsuskogemus, kus viibid kahjustada saanud kosmosejaamas. Uuri välja, mis juhtus jaamaga püsides ise samal ajal elus.
Henry
Südamlik multifilm siil Henry sünnipäevast.
Invasion
Multifilm, kus tulnukad proovivad rünnata planeet Maad.

Kontakt

Aadress : Viljandi, Lossi 42
Avatud : E - P 11:00-23:00
Sinu meelelahutaja Kasutustingimused ja privaatsuspoliitika