Peotarbed Sinu sündmusele | Castle Escape

Peotarbed Sinu järgmiseks sündmuseks

Rendi kõik peoks vajalik ühest kohast

Suhkruvatimasin

Suhkruvatimasin on vaieldamatult laste lemmmmik - see muudab iga peo eriliseks. Lisaks saadaval ka erinevate maitsetega värvilised suhkrud - kollane, punane, sinine, oranž, roheline ja paljud teised. 1KG suhkrut maksab juurde 10€. Kilogrammist saab valmistada umbes 50 suhkruvatipulka. Lihtne kasutada; juhend kaasas ja pulgad kaasas.

30/ööpäev

Broneeri

Mullivahvlimasin

Mullivahvlid on lõbus ja maitsev alternatiiv traditsioonilistele vahvlitele. Need on valmistatud spetsiaalse vahvliplaadiga, mis annab vahvlitele omapärase “mullilise” kuju. Tänavatoit otse Hongkongist. Mullikavahvlid on ideaalsed laste sünnipäevadele, firmaüritustele või lihtsalt nädalavahetuse hommikusöögiks. Masinat saab rentida terveks päevaks. Lihtne kasutada; kaasas juhend ja retseptisoovitused.

25/ööpäev

Broneeri

Minipannkoogimasin

Lihtsalt kasutatavad minipannkoogimasinad ürituste meelelahutuseks. Võimalik teha korraga 50 või 25 pannkooki - masina tööd saab reguleerida poole plaadi kaupa. Pannkooke saab teha nii soolaseid kui ka magusaid Korralda pannkoogipidu kus iganes. Masinat saab rentida terveks päevaks. Lihtne kasutada; kaasas juhend ja retseptisoovitused.

30/ööpäev

Broneeri

Polaroidkaamera

Polaroidkaamera üritustest eriliste mälestuste jäädvustamiseks. Võimalik kiiresti ja mugavalt pildistada ning kohe fotosid saada. Ideaalne lõbusate ja unikaalsete hetkede jäädvustamiseks. Korralda meeldejääv fotojaht või lisa põnevust igale peole. Kaamerat saab rentida terveks päevaks. Kaasa tuleb üks kassett 10 lehega. Võimalik ka soetada lisakassette 10€/kassett

20/ööpäev

Broneeri

Pokkerikomplekt

Professionaalne pokkerikomplekt õhtuste mängude jaoks. Komplekt sisaldab kvaliteetseid kaarte, žetoone ja kõike muud vajalikku. Ideaalne meelelahutuseks nii väikestel koosviibimistel kui ka suurematel üritustel.

10/ööpäev

Broneeri

Tossumasin

Professionaalne tossumasin LED-valgustitega, et lisada üritusele dramaatilist efekti. Ideaalne looma erilist atmosfääri kontsertidel, pidudel või eriüritustel. Lihtne kasutada ja ohutu; reguleeritav suitsu hulk vastavalt vajadusele. Lisa oma üritusele müstilisust ja põnevust. Masin on rentimiseks saadaval terveks päevaks, kaasas kasutusjuhend. Tossuks vajalik vedelik ei sisaldu hinnas - küsi lisaks

25/ööpäev

Broneeri

Blacklight

Blacklight (UV-lambid), et lisada üritustele ainulaadset valgusefekti. Suurepärane viis muuta pidu meeldejäävaks, eriti teemapeol või ööüritustel. Lihtne paigaldada ja kasutada; sobilikud nii sise- kui välitingimustes. Tee oma üritus erakordseks ja salapäraseks blacklighti abil. Lambid on rentimiseks saadaval terveks päevaks.

20/ööpäev

Broneeri

Mullimasin

Väikesed mullimasinad, mis loovad rõõmsa ja mängulise õhkkonna igal üritusel. Ideaalne valik sünnipäevadele, pereüritustele või mis tahes peole, kus soovitakse lisada veidi maagiat. Masinad on kompaktsed ja lihtsasti transporditavad, sobivad suurepäraselt nii sise- kui välistingimustes kasutamiseks. Lihtne kasutada; masin tekitab arvukalt mulle, luues lõbusa atmosfääri. Mullimasinad on rentimiseks saadaval terveks päevaks, komplektis sisaldub 1L mullivedelikku ja kasutusjuhend. Mullivedelikku saab ka juurde võtta.

20/ööpäev

Broneeri

Hiigelmullid

Hiiglaslike mullitajate rent, et lisada üritusele lõbusat ja mängulist elementi. Komplektis erinevaid mullitajaid. Ideaalne atraktsioon nii lastele kui ka täiskasvanutele. Lihtne kasutada; loo hiiglaslikke mulle, mis võluvad kõiki külalisi. Muuda oma üritus unustamatuks mullishow'ga. Mullimasinad on rentimiseks saadaval terveks päevaks, kaasas juhend ja 2 liitrit mullivedelikku.

40/ööpäev

Broneeri

Kontakt

Aadress : Viljandi, Lossi 42
Avatud : E - P 11:00-23:00
Sinu meelelahutaja Kasutustingimused ja privaatsuspoliitika