Kohtingud paaridele põgenemismängus | Castle Escape

Kas põgenemismängud sobivad kohtinguks?

Otsid aastapäevaks või kohtinguks mõtteid? Midagi paremat kui seda võib olla õhtusöök ja filmikas, mis tundub juba rutiinne? Murra stereotüüpe - võibolla on aeg kahekesi mugavustsoonist välja tulla. Põgenemismängud paarina on fantastiline idee, et muuta kohtinguõhtu veidi põnevamaks.

Sotsiaalmeedia kaudu või suust-suhu reklaamiga on inimesed põgenemismängudest kuulnud ainult imelisi asju. Just see on suurepärane võimalus paaridele ja suurematele gruppidele kastist väljapoole mõelda, meelt uurida ja mõnusalt aega veeta. Paarid saavad läbida koos mõistatused ja väljakutsed vihjetega enne kui aeg otsa saab. Kõlab nagu telemäng? Täpselt nii, puuduvad vaid televaatajad.

Tavaliselt mängitakse põgenemismänge rühmana, kas mängida saab aga ka paarina? Kindlasti! Põgenemismäng sobib suurepäraselt paaridele, kes soovivad teha midagi põnevat ja uut. Uurimuste järgi jäävad 14% tõenäolisemalt kokku paarid, kes käivad vähemalt korra kuus kohtingul. Põgenemismängud on fantastilised järgmistel põhjustel ja võivad isegi Teie suhte taas särtsuma lüüa:

 • Täiustatud suhtlus
  Suhtlemine partnerite vahel on kriitilise tähtsusega ja võib igapäevaelus kergesti kaduma minna. Suhtlemine põgenemise ajal pole mitte ainult mängu lahendamise jaoks kriitilise tähtsusega, vaid ka lõbus! Põgenemistoas on teil oluline kogu mängu jooksul märgata igat väiksemat detaili, et saada õiged lahendused ja pääseda ruumist. Tõhusalt suheldes ja koostööd tehes on väljakutsed lõbusad, nii et te ei jaga lihtsalt teavet ja kogemusi, vaid jagate toredat aega inimesega, keda te kõige rohkem armastate.
 • Meeskonnatöö
  Mida tähendab olla osa meeskonnast? Partnerluse arendamiseks on tarvis aegu, kus üks partner peab olema meeskonnas juht, teine ​​aga järgneb oma juhile. Nagu ka päriselus, on juhtumeid, kus paarina on ühel inimesel paremad oskused kui teisel. Kuigi võite olla asjatundlik sõnasepp, võib teie partner mõistatustega paremini hakkama saada. See on suurepärane võimalus uurida, millised oskused ja tugevused teil mõlemil individuaalselt ja paarina on.
 • Kannatlikkus
  Põgenemismäng on tavaliselt 60-minutiline mäng, kus meeskonnatöö, suhtlemine ja kannatlikkus on võtmetähtsusega. Toast põgenemine nõuab kannatlikkust ning on suurepärane ja lõbus viis raskete situatsioonide harjutamiseks paarina.
 • Usaldamiseks on vaja kahte inimest
  Kindlasti on usaldus igas suhtes, partnerluses või sõpruses kriitilise tähtsusega. Võib õelda, et isegi kõige olulisem. Suurepärane viis oma partnerit usaldada on loobuda põgenemismängus kontrollist ja usaldada, et just sinu partneril võib olla vastus, mida sinul pole! Üksteise usaldamine ei osutu mitte ainult lõbusaks kogemuseks, vaid muudab teie sideme tugevamaks.

  Parimad kogemused ja mälestused paarina juhtuvad, kui teete midagi uut ja põnevat. Põgenemistuba on kohtinguõhtuks ideaalne valik, sest saate koos armastatuga end vabaks lasta ja üksteist väljaspool kasti nautida. Broneerige oma järgmine kohtinguõhtu, mida te kumbki ei unusta!

Kontakt

Aadress : Viljandi, Lossi 42
Avatud : E - P 11:00-23:00
Sinu meelelahutaja Kasutustingimused ja privaatsuspoliitika