Kõik

Virtuaalreaalsus
Virtuaalreaalsus
Erinevad virtuaalreaalsuse kogemused ja mängud vabal valikul. Tule üksinda või sõpradega. Parimad mängud ja kogemused oleme välja toonud siin. Virtuaalreaalsust aitab soovi korral kasutada ja jagab soovitusi instruktor.
5€
Vali
Peoruum
Peoruum
Peoruum on väike ja hubane ruum. Ruumis on Teie kasutada sülearvuti, televiisor ja kuhjaga lauamänge. Peoruum on sobilik sünnipäevade, väikeste konverentside ja muude ürituste pidamiseks. Piirangud söökidele/jookidele puuduvad.
10€
Vali
Häältetuba
Häältetuba
Aasta oli 1953. Ilm oli imeline. Väike Kadri keksles aasal korjates lilleõisi ja püüdes liblikaid. Märkamatult oli päikesepaistest saanud õhtuhämarus ning kodutee jäänud kaugeks ja unustatuks. Ööpimeduses leidis tüdruk ühe punase ukse, mis katsudes osutus avatuks... Möödunud on juba mitu päeva. Mures Kadri vanemad otsivad last kõikjalt. Aita sinagi neid täna, sisenedes suure maja punasest uksest.
35€
Vali
Verine teater
Verine teater
Teatrist ja teatri ümbrusest on kadunud jäljeta mitmeid inimesi. Külajutud räägivad, et looga on seotud üks endine näitleja või koristaja. Täpselt ei tea keegi. Külajutud räägivad ka, et maniakk kasutab ohvrite peal konksu, saagi, mürgist gaasi jne. Teie olete maniaki järgmised ohvrid. Teil on tund aega enne kui maniakk jõuab poest tagasi happega ja kaotab Teid.
40€
Vali
Dillingeri kong
Dillingeri kong
Oled osa John Dillingeri kambast, kes tegi kolmekümnendatel suure pangaröövi, mille tulemusena varastasite pangast sadutuhandeid dollareid. Saatusekingades kõndides, sattusite vanglasse. Teades oma jõuku, ei plaani te mitte mingil juhul jääda vanglamüüride vahele ning tahate koos leida viisi, kuidas vanglast põgeneda. See on nüüd teie teha - põgeneda vanglast ja näidata rahvale, miks teie olete just kõige paremad pangaröövlid. John Dillingeri jõuk oli Ameerikas 30datel valitsenud pangaröövliterühmitus, mis oli rahvapoolt armastatud ning samuti ka vihatud. Näiteks kambaliikme «Pretty Boy» Floydi eesmärgiks oli pangaröövil põletada võlakirjad. Niimoodi said inimesed võlgadest vabaks ning jõuk kogus tuntust ning toetust rahva seas. Inimesed neid üles ei andnud.
40€
Vali
Suletud
Suletud
Oled sündinud perre, kus vanemad arvavad,et välismaailm on sinu jaoks tabu. Terve senise elu oled sa veetnud oma kodus koos õdede ja vendadega. Sa pole elus kordagi käinud õues, oled aknast või pragudest salaja piilunud ning kuulnud välismaailma hääli. Tahaks nii näha ja pääseda sinna, kuhu kunagi ei ole saanud. Alati jääb üks vanematest koju. Viimasel ajal toimub vanemate vahel üha tulisemaid vaidlusi. Tänane vaidlus on aga läinud väga tuliseks, kuni toimub midagi kohutavat... Seejärel saabub kurjakuulutav vaikus .
50€
Vali
ESCAPE pakett
ESCAPE pakett
Sisaldab 2 põgenemismängu, peoruumi kolmeks tunniks ja kingitust sünnipäevalapsele.
85€
Vali
UV pakett
UV pakett
Sisaldab 2 põgenemismängu, peoruumi kolmeks tunniks, UV maalinguid 12-le, UV valgust ja kingitust sünnipäevalapsele
95€
Vali
NOESCAPE pakett
NOESCAPE pakett
Sisaldab peoruumi kolmeks tunniks, UV maalinguid 12-le, UV valgust ja virtuaalreaalsust kogu peo välteks.
95€
Vali
VR pakett
VR pakett
Sisaldab 2 põgenemismängu, peoruumi kolmeks tunniks ja virtuaalreaalsust kuni 12-le kogu peo välteks.
110€
Vali
TRI pakett
TRI pakett
Sisaldab 3 põgenemismängu, peoruumi kolmeks tunniks ja 18-le külalisele virtuaalreaalsust kogu peo välteks.
135€
Vali

Populaarsemad

#1
Häältetuba

Häältetuba

35€
#2
Verine teater

Verine teater

40€
#3
Dillingeri kong

Dillingeri kong

40€

Uusimad

#1
Suletud

Suletud

50€
#2
Dillingeri kong

Dillingeri kong

40€
#3
NOESCAPE pakett

NOESCAPE pakett

95€

1Vali teenus

2Vali aeg

  • E
  • T
  • K
  • N
  • R
  • L
  • P
Sinu meelelahutaja
Kasutustingimused ja privaatsuspoliitika