Põgenemisruumid

Mis on põgenemistuba?

Põgenemistuba on videomängudest inspiratsiooni saanud mängu füüsiline versioon. Mäng on vanusepiiranguta ja sobib kõigile, kes soovivad kogeda põgenemist. Põgenemistuba on seiklusrikas ja adrenaliinirikas ruum, kust mängijad peavad võitmiseks pääsema ühe tunni jooksul välja pannes kokku puzzlesid, nuputades mõistatusi ja lahendades müsteeriumi. Üks mäng kestab 60 minutit ja on mõeldud 2-6 inimesele.

Mis juhtub aja lõppedes?

Teid lastakse põgenemisruumist välja.

Kas meid pannakse päriselt luku taha?

Jah. Muretseda pole vaja, ruumis viibite maksimaalselt tund aega.

Kas lapsed saavad osaleda?

Saavad küll.

Häältetuba

Aasta oli 1953. Ilm oli imeline. Väike Kadri keksles aasal korjates lilleõisi ja püüdes liblikaid. Märkamatult oli päikesepaistest saanud õhtuhämarus ning kodutee jäänud kaugeks ja unustatuks. Ööpimeduses leidis tüdruk ühe punase ukse, mis katsudes osutus avatuks... Möödunud on juba mitu päeva. Mures Kadri vanemad otsivad last kõikjalt. Aita sinagi neid täna, sisenedes suure maja punasest uksest.

Raskusaste:

Läbisaajate protsent: 28 %

Mängijate arv: 2 - 6

Verine teater

Teatrist ja teatri ümbrusest on kadunud jäljeta mitmeid inimesi. Külajutud räägivad, et looga on seotud üks endine näitleja või koristaja. Täpselt ei tea keegi. Külajutud räägivad ka, et maniakk kasutab ohvrite peal konksu, saagi, mürgist gaasi jne. Teie olete maniaki järgmised ohvrid. Teil on tund aega enne kui maniakk jõuab poest tagasi happega ja kaotab Teid.

Raskusaste:

Läbisaajate protsent: 12 %

Mängijate arv: 2 - 6

Sünnipäevad ja eriüritused

TRI pakett (18-le inimesele) 130 EUR
Sisaldab 3 põgenemismängu, peoruumi ja igale külalisele 1 virtuaalreaalsust.

TRI pakett

UV Pakett (12-le lapsele) 95 EUR
Sisaldab 2 põgenemismängu, peoruumi, sünnipäevakutseid, UV maalinguid ja kingitust sünnipäevalapsele.

UV pakett